HOŘET A NEVYHOŘET
Audiobook

"Živá" audiokniha

Jak na emocionální vyhoření?

Vyhořet můžeme kdykoli a v čemkoli. Ať je to práce, vztahy či naše přání. Cyklus vyhoření je jedním ze základních schémat našeho chování. Ukazuje na naše vnitřní nastavení, náš program, a tak je třeba jej i řešit. Emocionální vyhoření není o "hodně práce".

  • "Živá audiokniha" znamená, že obsah je stále doplňovaný, a Vy  dostanete vždy upozornění e-mailem na nový díl. 
  • Registrovaní posluchači mají možnost také pokládat dotazy, na které v rámci podcastu odpovím.

PRO POSLECH AUDIOKNIHY JE TŘEBA SE REGISTROVAT.

REGISTRACE JE ZDARMA.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma.

Točíte se dokola v cyklu nadšení a zklamání? 

"Živá" audiokniha o příčinách, řešení a prevenci vyhoření

 Emocionální vyhoření není ani výsledkem toho, že si toho na sebe nakládáme hodně. Emocionální vyhoření se může týkat i našich vztahů a pocitů spokojenosti.  Je to důsledek naší podvědomé potřeby “zvládnout hodně” či "zasloužit si svou hodnotu".  Je to cyklus, který se nám vrací, stejně jako jiné vzorce v našem chování způsobené emocionálním zraněním.

Emocionální vyhoření je problém, který se týká všech, kdo jsou citliví. Vede nás do cyklu sebepochybností, viny a zápasu o vlastní hodnotu. O čem vlastně vyhoření je? 
Cyklus úzkosti, deprese a vyhoření je velmi zrádný zejména tím, jak lákavě vypadá a jak apeluje na naši výchovu “zatni zuby a běž”. Pokud se však více zaměříme na své pocity, zjistíme náš stav velmi rychle. Pocit vyhoření je totiž otázkou pocitu bezpečí.
Emocionální vyhoření není výsledkem toho, že si toho na sebe nakládáme hodně. Je to důsledek naší potřeby “zvládnout hodně”. A důvod, proč tuto potřebu máme, je právě to, co rozhoduje o naší citlivosti vůči vyhoření. Je to často pocit naší nízké sebehodnoty, naebo také viny, který stojí za opakovaným vyhořením.…

Pro všechny, kdo si chtějí zkusit prakticky

Praktické návody a poznatky o všem, čeho se emocionální vyhoření týká s diskuzí. Všichni regostrovaní mají přístup k záznamům, cvičením a materiálům.

Webinář ze seriálu kurzů o emoční odolnosti -  Škrábance na duši.